Adana Kiralık Araç
Adana Kiralık Araç

Adana kiralık araç firmaları sürekli olarak yenilenen son model ve bakımlı araçları ile araç kiralama hizmeti sunmakta ve araçları talebe bağlı olarak günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilmektedir. Özellikle seyahatlerde uçak yolculuğunu tercih eden pek çok kişi günlük olarak araç kiralaması yapmaktadır. Adana havaalanı rent a car firmaları havaalanında hizmet sunarak önceden yapılan rezervasyonlar doğrultusunda uçağın iniş saatine göre aracı havaalanında müşteriye sözleşme karşılığında teslim etmekte ve yine müşterinin dönüş günü aracı havaalanından teslim almaktadır. Adana havalimanı kiralık araçlar genel olarak önceden telefon ya da internet aracılığı ile rezerve edilerek kiralanmakta, müşterinin talebi doğrultusunda şoförlü ya da şoförsüz olarak hizmete sunulmaktadır.

 

Adana Kiralık Araç Fiyatları

Adana kiralık araç fiyatları aracın modeli, durumu, kiralama günü, özel talep ve istekler doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Araç kiralama işlemleri firmadan firmaya değişim gösteriyor olsa da genel olarak haftalık ya da aylık olarak kiralanan araçlar günlük olarak kiralanan araçlara göre çok daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bunun yanı sıra özel olarak talep edilen ürünlerden ek ücret talep edilirken aracın kiralama sözleşmesine göre teslim saatinin gecikmesi durumunda ise yine firma 1 günlük ek ücret talebinde bulunabilmektedir. Adana kiralık araç fiyatları ve rezervasyon işlemleri için daha önceden arayarak bilgi alabilir, geleceğiniz tarihe göre aracınızı önceden rezerve yaptırabilirsiniz. Araçlarda manuel araç kiraları otomatik araç kiralarına göre daha uygun fiyatla kiralanmaktadır.

 

Araç Kiralamada Hasar Durumu

Adana havalimanı kiralık araç firması aracı kiralamadan önce müşterinin yanında aracı kontrol ederek müşteriye aracı sözleşme imzalatarak teslim etmektedir. Yine aracı müşteriden teslim alırken aynı şekilde aracı kontrol ederek teslim almaktadır. Eğer araçta hasar söz konusu ise aracın sigortası tarafından hasar karşılanmaktadır ancak sigorta kapsamına girmeyen ağır durumdaki hasarlar ise aracı kiralayan kişi tarafından karşılanmalıdır. Araç kiralama sözleşmesinde tüm detaylar belirtilmektedir. Otomobil müşteriye nasıl temiz bir şekilde tespit ediliyor ise müşteriden de aynı temizlikte iade alınmaktadır. Aksi durumda temizleme ücreti de kiralama işlemi yapan kişiye yansıtılmaktadır.